КАДРИБАШИЋ ДЕМАНТОВАО ЛАЖИ: Нико није каменовао џамију!

М.Д.

02. 09. 2020. у 01:01

ГЛАВНИ имам Хусеин–пашине џамије ефендија Самир Кадрибашић на свом фејзбук профилу демантова је гласине да је ова џамија каменована.

КАДРИБАШИЋ ДЕМАНТОВАО ЛАЖИ: Нико није каменовао џамију!

Фото: Фацебоок/ Самир Кадрибашић

-Људи, не ширите лажи и дезинформације. Нико није каменовао Хусеин-пашину џамију. Не ширите панику, све је у реду. Мирно спавајте - навео је Кадрибашић.

Фото: Фацебоок/ Самир Кадрибашић

Он је јуче такође на фејзбуку написао да “Треба честитати људима на победи и признати да је заслужена”.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ОВАЈ ДЕРБИ ИТАЛИЈЕ ИМА ВЕЛИКИ ЗНАЧАЈ: Јуве би да саплете Интер који сигурно корача ка новом Скудету