ВЕЗЕ СА СРБИЈОМ ГЛАВНИ ПРИОРИТЕТ: Члан експертског тима мандатара Кривокапића тврди да су Срби били дискриминисани
18. 10. 2020. у 14:04
СРЕЋКО Црногорац, члан експертског тима мандатара Здравка Кривокапића, изјавио је да везе Србије и Црне Горе морају бити приоритет нове владе у Подгорици.
Повезане вести

ДРИТАН СТАО УЗ СРБЕ: Нема војне вежбе на Сињајевини! Абазовић од бранилаца планине затражио само једно (ВИДЕО)
РУКОВОДСТВО Грађанског покрета УРА, на челу са председником те партије Дританом Абазовићем, придружило се браниоцима Сињајевине, који су целу ноћ провели на месту где је војска планирала да изведе војну вежбу.
17. 10. 2020. у 12:56

БОРБА СА КОРОНОМ У ЦРНОЈ ГОРИ: Колашину, Будви, Пљевљима и Улцињу прете додатне рестриктивне мере
У КОЛАШИНУ, Будви, Пљевљима и Улцињу, према последњим подацима, стопа кумулативне учесталост је већа од 800 на 100 хиљада становника, због чега тим црногорским општинама прети могућност увођења додатних рестриктивних мера, пишу подгоричке "Вијести".
17. 10. 2020. у 09:57

ИНФЕКЦИЈА УШЛА У ПОЛОВИНУ ШКОЛА: У Подгорици вирусом корона инфицирано 40 наставника!
ПРЕДСЕДНИК Градског одбора Синдиката просвете Подгорица Слободан Савовић изјавио је да су, према њиховим информацијама, у 20 образовних установа у главном граду Црне Горе евидентирана најмање по два наставника инфицирана вирусом корона.
17. 10. 2020. у 08:12

ПО ОСНОВУ ПДВ ПРИХОДИ ВЕЋИ 17 МИЛИОНА €: Закон о фискализацији у завршној фази тестирања, привреда тражи одлагање примене
ПОРЕСКА управа ових дана почеће да тестира софтвер који ће контролисати издавање фискалних рачуна и плаћање пореза. Све се то ради уочи примене Закона о електронској фискализацији од јануара 2021.
17. 10. 2020. у 07:34

ВЛАДИСЛАВЕ, ЧЕКА ТЕ ПАКАО! Аутомобил Владислава Дајковића уништен на Теразијама - Нападачи упозоравају да је ово само почетак (ФОТО)
ПОДГОРИЧАНИН Владислав Дајковић, политички аналитичар и критичар одлазећег режима Мила Ђукановића доживео је пре два дана непријатност у Београду када је неко цео његов аутомобил (са свих страна) изгребао оштрим предметом, док су брисачи поломљени, а преко хаубе великим словима урезано „МНЕ“, што је, како каже за „Новости“ – симбол Ђукановићеве идеологије.
16. 10. 2020. у 14:28
Најновије из рубрике

ХЕРЦЕГ НОВИ ПРОСЛАВИО ВИДОВДАН: „Душу нахранили и скупили благо које се не троши“
Светом литургијом, уз присуство бројног верног народа, обележен је у цркви Лазарица на Видовом врху изнад Херцег Новог, још један празник Светог Цара Лазара и Царице Милице – Видовдан. Видовданска академија одржана је у Дворани Парк.
28. 06. 2025. у 15:35

УНИШТАВАЊЕ ЧЕКА 3,5 ТОНА ДРОГЕ: Ево како ће Црна Гора да се реши заплењених наркотика
Око 3,5 тоне правоснажно одузете дроге биће уништено у Црној Гори у оквиру велике међуресорне акције коју спроводи Комисија формирана ради решавања проблема претрпаних судских депоа.
27. 06. 2025. у 19:41

ПРОНАШЛИ ИМ ШИПКЕ, БОКСЕРЕ, НОЖЕВЕ И ЕЛЕКТРОШОКЕРЕ: У Подгорици ухапшено пет малолетника због наношења тешких повреда вршњацима
Више од половине Холанђана признаје да понекад вози бицикл под утицајем алкохола или дрога, показала је анкета коју је спровела осигуравајућа компанија "Униве".
27. 06. 2025. у 18:36

ПОСЛЕ КИТА И - ОГРОМНА САБЉАРКА: Нови снимак са Црногорског приморја, грађани у неверици (ВИДЕО)
ЈОШ се нису освестили од појаве кита у херцегновском заливу, а грађане са Црногорског приморја данас је дочекало још једно изненађење.
27. 06. 2025. у 00:42

СУМЊА НА ЗЛОУПОТРЕБУ СЛУЖБЕНОГ ПОЛОЖАЈА: Кривична пријава против бившег директора Дома здравља
Kривичну пријаву против бившег директора херцегновског Дом здравља А.Ђ. (44) поднела је полиција у Херцег Новом, по налогу и у координацији са Основним државним тужилаштвом, због сумње да је злоупотребио службени положаја у продуженом трајању.
25. 06. 2025. у 14:46
Коментари (0)