ОВО ЈЕ БРУТАЛНА ЛАЖ И ПОДМЕТАЧИНА: Огласио се Милан Кнежевић о наводима медија да неће бити у будућој влади Црне Горе
МИЛАН Кнежевић, један од лидера Демократског фронта се огласио вечерас поводом текста који је изашао у "Вијестима".

Фото Танјуг
- Брутална је лаж и подметачина „друге фамилије“ која окупљена око концерна „Вијести“ све више личи на „прву фамилију“, да сам имао било какав састанак и разговор са Здравком Кривокапићем, а камоли да ми је саопштио да не рачуна на мене у будућој влади, изјавио је Милан Кнежевић, председник Демократске народне партије и један од лидера ДФ-а, реагујући на текст које су објавиле „Вијести“.
-Са Здравком Кривокапићем се нисам видио дуже од 15 дана, нити сам имао било какве разговоре на ову тему. Ово им је “истина” као и кад су „Вијести“ саопштили да сам под Острогом тражио од митрополита Амфилохија да напусти трон Светог Петра и оде у пензију.
- Да имају и мрву људске и новинарске етике, након овог мог реаговања, упутили би извињење црногорској јавности, јер мени није потребно од оних које је направио Ацо Ђукановић.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)