МАНДИЋ ПОСЛАО ПОРУКУ КРИВОКАПИЋУ И АБАЗОВИЋУ: Рекао шта мисли о новој влади - настала је на борби српског народа за слободу!

Танјуг

04. 12. 2020. у 17:53

ПРЕДСЕДНИК Нове српске демократије и један од лидера Демократског фронта Андрија Мандић честитао је избор нове Владе Црне Горе.

МАНДИЋ ПОСЛАО ПОРУКУ КРИВОКАПИЋУ И АБАЗОВИЋУ: Рекао шта мисли о новој влади - настала је на борби српског народа за слободу!

Фото: Принтсцреен

Он је истакао да је нова Влада првенствено успостављена на доследној и упорној борби српског народа за слободу, равноправност и демократију.

- Честитам избор и владајућем двојцу, Здравку Кривокапићу и Дритану Абазовићу. Надам се да ће влада Кривокапић-Абазовић на најбољи могући начин одговорити великим народним очекивањима - написао је Мандић на Твитеру.

Црногорски парламент данас је, гласовима парламентарне већине, изабрао нову владу, чији је председник Здравко Кривокапић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Убијен голман - намамили га на лажну пробу за велики клуб, а онда су позвали његову породицу...