МЕДОЈЕВИЋ О МИЛОВОМ СРАМНОМ ПОТЕЗУ: Користи кукавичлук нове власти - да сте га ухапсили не би нас овако понижавао!

Новости онлајн

02. 01. 2021. у 19:24

ПРЕДСЕДНИК Покрета за промене и посланик у Скупштини Црне Горе, Небојша Медојевић, на Твитер профилу је рекао да Ђукановић користи слабости и кукавичлук нове власти.

МЕДОЈЕВИЋ О МИЛОВОМ СРАМНОМ ПОТЕЗУ: Користи кукавичлук нове власти - да сте га ухапсили не би нас овако понижавао!

Фото: Архива "Новости"

Медојевић је додао и то да је нова власт ухапсила Ђукановића не би понижавао Скупштину и већинску вољу грађана.

- Да сте послушали мене и похапсили Ђукановића и чланове његове терористичке организације, сада не би овако понижавао Скупштину, државу и већинску вољу народа - поручио је Медојевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (4)

МОЛИТЕ СЕ ЗА МОГ РОСКА: Хамилтон отказао све пословне обавезе да би био уз свог вољеног пса