НОВИ СКАНДАЛ У НИКШИЋУ: Полиција чува локал у ком Милови људи купују гласове, прете грађанима привођењем! (ВИДЕО)
ИСПРЕД кафића Аркаде у Никшићу, о ком су "Новости" већ писале да се у њему врши куповина гласова, забележен је још један снимак.
Фото: Фејсбук/Принтскрин
Грађани Никшића су снимили да је у поменутом локалу петнаестак особа, упркос епидмиолошким мерама и забрани рада.
Након пријаве, полицајци су дошли и нису желели да реагују. Полицајац је једном грађанину и запретио привођењем уколико се група не удаљи од објекта.
Након расправе, грађани су обавестили и министра унутрашњих послова.
На крају снимка се види и мушкарац који је покушао да уђе у локал и наводно му полциија није дозволила, међутим, након интервенције лица из локала, овај је ушао.
Препоручујемо
СМЕТА ИМ ПРАВОСЛАВНИ КРСТ: Избио инцидент на бирачком месту у Никшићу (ФОТО)
14. 03. 2021. у 10:26
ИЗЛАЗНОСТ ДО 11 ЧАСОВА: Ево колико је људи до сада гласало на изборима у Никшићу
14. 03. 2021. у 11:20
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (1)