ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
22. 06. 2026. у 13:01
22. 06. 2026. у 21:23
Bunjevac uvik
15.09.2022. 19:08
Ovde je napisana istina,samo mala ispravka,Bunjevci su bili većina u u gradu Baji u Mađarskoj,,koji je nama trebao da pripadne.Bunjevci su imali trougao gradova Subotica,Sombor,Baja. Bunjevaca je nekada bilo samo u Subotici,65 posto. Mi čekamo da se nepravda ispravi prema Bunjevcima i da se sramna naredba proglasi nevažećom.Šokci su na žalost većina pohrvaceni,mi Bunjevci se ne prodajemo,iako smo desetkovani.Čekamo,čekamo,čekamo...živili Bunjevci i naša Srbija!