ФЕЉТОН - ЗАПАД ПОКРЕЋЕ ПЛАН Б, "НАРАНЏАСТУ РЕВОЛУЦИЈУ": У Украјини се примењује иста стратегија као у Србији и Грузији
28. 11. 2022. у 18:00
НА ПРЕДСЕДНИЧКИМ изборима последњег дана октобра 2004. била су само два озбиљна кандидата, Виктор Јанукович и Виктор Јушченко.
To je ta njihova demokratija i vladavina prava, zbog kojih Srbija ne može u EU!
Повезане вести
"ФЕЈК У СТИЛУ ПРИЧЕ О БУЧИ" Захарова: Циљ иницијативе Сената о украјинској деци да се осујети дијалог Москве и Вашингтона
ИНИЦИЈАТИВА америчког Сената која се тиче деце из Украјине има за циљ да се осујети дијалог Москве и Вашингтона, оценила је представница руског Министарства спољних послова Марија Захарова.
24. 10. 2025. у 09:19
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ: САД врше већи притисак на Кијев него на Москву
БЕЛА кућа признала је да Сједињене Америчке Државе врше већи притисак на Украјину него на Русију када је у питању решавање сукоба, пише „Волстрит џурнал“.
19. 10. 2025. у 14:33
КИЈЕВ БИ ДА ЦЕХ РАТОВАЊА СА РУСИМА ПЛАТИ РУСИЈА! Како ће Украјина да настави оружане акције уколико не добије помоћ
ВИШЕ од три године ратовања исцрпили су економски Украјину па председник Владимир Зеленски сада обилази западне савезнике и моли их да отму руске девизне резерве које се налазе у Белгији и дају их Кијеву јер иначе неће имати ни за плате војницима.
19. 10. 2025. у 12:22
ЛАВРОВ УПОЗОРИО: Ако САД пошаљу ракете Украјини, односи Москва–Вашингтон биће уништени
САМИТ Русије и Сједињених Америчких Држава није представљао дипломатски пробој, већ покушај међусобног разумевања.
16. 10. 2025. у 08:20
О ЧЕМУ СТЕ ПРИЧАЛИ ПЕТ САТИ? Трамп о састанку Путина и Виткофа (ВИДЕО)
СТИВ Виткоф, амерички изасланик, главни је адут председника Доналда Трампа за преговоре и његов састанак са председником Руске Федерације Владимиром Путином могао би да буде први корак ка решавању сукоба између Русије и Украјине.
13. 10. 2025. у 21:10
Најновије из рубрике
"ЈЕДНА ДОСТОЈАНСТВЕНА ГРАЂАНСКА ИНИЦИЈАТИВА": Грађани сложно устали против блокада (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ број грађана Србије данас је изашао да подржи велики народни скуп против блокада.
25. 10. 2025. у 19:16
СКОРО 40.000 ЉУДИ У ШЕТЊАМА ПРОТИВ БЛОКАДА: Огласио се МУП о великим скуповима у три града
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова обавештава јавност да се данас у три града и то у Пожаревцу, Краљеву и Врању у организацији Центра за друштвену стабилност, одржавају јавна окупљања грађана који се противе блокадама. Према проценама полиције, на наведеним јавним окупљањима присутно је око 39.600 грађана.
25. 10. 2025. у 18:22
"ДОШЛА САМ ДА ПОДРЖИМ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА": Грађани Пожаревца на скупу против блокада (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Пожаревца у великом броју подржали су скуп против блокада.
25. 10. 2025. у 17:36
ПОЛИЦИЈА НИКАД СТРОЖИЈА, КАЗНЕ ПАПРЕНЕ: 17 најважнијих ставки новог Закона о саобраћају
СРБИЈА ускоро добија нови Закон о безбедности саобраћаја на путевима, али са много строжијим казнама.
25. 10. 2025. у 16:08
"ИЗ САВИНИХ ДАРОВА ИЗНИКЛЕ СУ И НАШЕ СВЕТИЊЕ" Дводневно обележавање 850 година од рођења Светог Саве почело у Новом Пазару (ФОТО)
СВЕЧАНОМ академијом, Српска православна црква и Епархија рашко-призренска отпочеле су јуче дводневно обележавање великог јубилеја, 850 година од рођења Светог Саве, првог српског архиепископа, просветитеља и утемељивача духовног и културног идентитета српског народа.
25. 10. 2025. у 15:03
Коментари (1)