ГОДИНЕ 1926, Штејнбруков апарат је примио фотокопију једне од Нидермајерових шпијунских достава адресовану не само на специјални биро Ц-Б при генералштабу, већ и на обавештајно одељење Т-З (стране војске).
ОД раног јутра, небо изнад Црне Горе прекрила су храбра крила српског хеликоптера „Камов“ Министарства унутрашњих послова Србије. На позив црногорских власти, посада је јуче слетела у Подгорицу, а већ данас, у првим зрацима сунца, започела је неуморну мисију гашења пожара на подручју Ђурковићи – Рогами.
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Сектора за ванредне ситуације, брзом и ефикасном акцијом локализовали су пожар који је јутрос око 9 часова избио у месту Костол код Кладова и захватио више од 100 хектара траве и ниског растиња, саопштено је из МУП-а.
Коментари (0)