ТАКМИЧАР СЛАГАЛИЦЕ РАЗБЕСНЕО ТВИТЕРАШЕ: Изгубио од супарника у квизу, па изјавом изазвао лавину негативних реакција (ВИДЕО)
ЧУДНА изјава такмичара Радомира Јоцића у последњој епизоди квиза "Слагалица" изазвала је бес корисника друштвених мрежа, који су оценили потез црвеног такмичара као крајње неспортски.

Фото: Јутјуб/RTS Slagalica - Zvanični kanal
Реванш партија Јоцића и плавог такмичара, младог Павла Рупника, била је напета, али се младић на крају изборио за пролазак у полуфинале.
Радомир је то прокоментарисао речима које су изазвале буру на друштвеним мрежама:
- Ја сам играо са трећином гаса, види се по резултату. Срећа је одлучила, у асоцијацијама. Најбитнија је срећа, у свим квизовима - рекао је поражени такмичар.
"Срам да га буде због овога, а малом свака част, баш ми је било драго кад га је добио", "Никад ни за кога нисам навијала као за малог. Ем је пресимпатичан, веома културан, ем ми је било битно да победи старијег господина" - само су неки од многих коментара на друштвеним мрежама.
БОНУС ВИДЕО: КАЖЕ ДА ЈЕ НАШАО ПОТПУНУ СЛОБОДУ: Панта годинама живи у пећини и гради мостове
Препоручујемо

ЕВРОПСКА СЛУЖБА ЗА КЛИМАТСКЕ ПРОМЕНЕ: Овогодишњи септембар један од најтоплијих
07. 10. 2021. у 20:10

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)