ТРЕЋИ ДАН ПОТРАГЕ ЗА НАСТАВНИКОМ ИЗ ТУТИНА: Камере га снимиле код стадиона
НАСТАВАК физике у Основној школи "Рифат Бурџовић" у Тутину Насуф Селмановић, нестао је у четвртак око 10 сати и још није пронађен, потврђено је.
Фото: Принтскрин Инстаграм
- И даље га тражимо - рекао је пријатељ породице.
Упућен је апел свим грађанима Тутина који су били у могућности да се јутрос у 9 сати окупе код градског стадиона како би се поново претражили терени на којима би могао да буде наставник физике, наводи Тутинпресс.
Он је последњи пут виђен у близини породичне куће код градског стадиона у Тутину, а надзорне камере су забележиле његово кретање у насељу у близини градског стадиона.
На себи је имао црну јакну и црну капу.
Полиција, породица, његове колеге из школе, али и други грађани Тутина укључили су се у потрагу, чланови мото клуба из тог града ставили су своје џипове на располагање за потребе потраге у неприступачним теренима.
Породица већ три дана претражује све, а моле и суграђане да се одазову и да им помогну.
(Телеграф)
БОУС ВИДЕО:
ЗАПАЊУЈУЋИ СНИМАК СА НОВОГ БЕОГРАДА: У супротном смеру кроз кружни ток
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)