ВУЧИЋ ПОЗВАО НА ВЕЛИКИ СКУП: Дрон шоу је предиван, видимо се сутра (ФОТО/ВИДЕО)
26. 06. 2026. у 22:28
26. 06. 2026. у 22:28
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
26. 06. 2026. у 21:18
26. 06. 2026. у 19:16
Bolje ista nego nista
28.10.2021. 05:07
Trebaxse vakcinisati ALI nizak nivo antitela ukazuje da niste bad nesto mnogo zasticeni i da vam imuni sistem slabo reaguje. Za stare ljude u sali kazem: na kog ne deluje Phizerova viagra - ne deluju ni vakcine. Jednostavno neka tela ne mogu da odreaguju kako valja, obicno zbog starosti. Nek se ekstremno cuvaju jer za njih moze biti pogubno.
Radojko
28.10.2021. 07:06
I posto ste to tako jasno objasnili zasto onda odobe koje su vec obolele od korone moraju da se vakcinisu ?