ДРУГ БАСТЕ ЗВЕРСКИ УБИЈЕН НА КиМ: Министар објавио статус и његову слику (ФОТО)

Андријана Нешић

03. 01. 2023. у 16:01

МИНИСТАР привреде Раде Баста на Инстаграму је поставио сећање на друга из војске гога су убили терористи ОВК 1999. године у месту Пискоте у општини Ђаковица.

ДРУГ БАСТЕ ЗВЕРСКИ УБИЈЕН НА КиМ: Министар објавио статус и његову слику (ФОТО)

Фото: Министарство

- Милан Стевановић (1979—1999), млађи водник полиције и мој класни друг из Средње школе унутрашњих послова. Родом из Гораждевца код Пећи, погинуо 4. фебруара 1999. године у борби против ОВК терориста у месту Пискоте у општини Ђаковица. У тренутку погибије имао је само 19 година... Заувек ће живети сећање на оне који су међу нама били најхрабрији - написао је Баста на Инстаграму.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rade Basta (@rade.basta)

БОНУС ВИДЕО -  (УЗНЕМИРУЈУЋЕ) Први снимци са места убиства и самоубиства у Кикинди

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (2)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе