ТУЖАН КРАЈ ПОТРАГЕ ЗА АЛЕКСАНДРОМ: Отац пронашао његово тело
АЛЕКСАНДАР Стевановић (33) из села Белановце код Лесковца, који је нестао у ноћи између недеље и понедељка, 22 и 23. јануара, пронађен је мртав.

фото: Фејсбук
Супруга Ана само је кратко потврдила тужну вест. Њега је у селу Младеново пронашао отац.
Како је Ана раније испричала, није могла ни да наслути који је прави разлог његовог нестанка.
- Разговарао је са мајком и рекао јој да иде код друга. Међутим, није прецизирао код ког. Када га није било неко време, позвала сам све његове другове са којима се он дружио, и неки од њих су ми рекли да су га последњи пут видели прошлог петка, односно два дана пре његовог нестанка - испричала је тада његова супруга Ана.
Она је тада додала да јој је полиција саопштила да има листинг на коме се види да је највише комуницирао са њом и са својом мајком, као и са још једном особом која је саслушана од стране инспектора.
Ана је истакла и да је Александар био јако везан за ћеркицу.
Иначе је отац двоје деце.
(Телеграф)

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)