"СВЕ ШТО НАМ ТРЕБА ЈЕ НАДА И ДА СМО ТУ ЈЕДНИ ЗА ДРУГЕ" Српски спасиоци дирљивом фотографијом показали колико је велико њихово срце (ФОТО)

Новости Онлајн

14. 02. 2023. у 14:01

ВАТРОГАСЦИ-спасиоци из Србије су од тренутка када су стигли у Турску даноноћно ангажовани јер се показало да њихова опрема и службени пас Зиги најбоље детектују знаке живота у дубини сравњеног града.

СВЕ ШТО НАМ ТРЕБА ЈЕ НАДА И ДА СМО ТУ ЈЕДНИ ЗА ДРУГЕ Српски спасиоци дирљивом фотографијом показали колико је велико њихово срце (ФОТО)

Фото: Принтскрин/Инстаграм/ mupsrbije

Наши хероји који су отишли пут Турске да спасавају преживеле испод рушевина након разорног земљотреса који је погодио ову земљу, још једном су показали своју људску величину која је овековечена сликом.

- All we need is hope and to be here for each other / Sve što nam treba je nada i da smo tu jedni za druge / Tek ihtiyacımız olan umut ve birbirimize destek olmak - стоји у опису фотографије на Инстаграм страници Министарства унутрашњих послова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.

29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21

Коментари (0)

„ГОСПОДСКА УЛИЦА” НА ДОРЋОЛУ – БОРИС РЕЖАК И МАРКО МИЛОШЕВИЋ ПРИРЕДИЛИ СПЕКТАКЛ У ФОНДАЦИЈИ MOZZART