ВРАЊЕ У СУЗАМА: Преминула Борка Стевановић (38) - није се није изборила са опаком болешћу
НАКОН тешке болести у Врању је у среду вече преминула Борка Стефановић у 38. години живота. Чланица Друштва онколошких пацијената, која је својом добротом и позитивном енергијом пленила и стално охрабривала друге није успела да се избори са опаком болешћу.
Фото: Приватна архива
- Не постоје речи којима би изразили своју тугу јер је отишла најбоЉа, најхрабрија и најплеменитија девојка коју познајемо. Била је јединствена, уносила је радост где год је била јер је и сама то била-радост. Памтићемо је као такву, све док битишемо. Не постоји смрт, постоје само сеобе – саопштено је из овог Друштва
Ова млада девојка борила се са метастазним карциномом у више наврата. Нико није веровао да неће и овога пута победити. У последњој етапи лечења потражили су спас у Атини, али нажалост било је прекасно.
Врање је од јуче у сузама, неми у болу Врањанци се опраштају од лепе Борке и путем друштвених мрежа. Борка Стефановић биће сахрањена данас у 13 сати на Бунушевачком гробљу у Врању.
Препоручујемо
СТИЖЕ ПРОЛЕЋЕ, А ЈЕДНОГ ДАНА СПАВАМО КРАЋЕ: Ево и када - Обавезно упамтите ове датуме
18. 03. 2026. у 10:20
КАКВО НАС ВРЕМЕ ОЧЕКУЈЕ ДО КРАЈА МАРТА: Детаљна прогноза метеоролога Совиља
18. 03. 2026. у 08:27
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (1)