СУТРА НОВО НЕВРЕМЕ И ЗАХЛАЂЕЊЕ: Метеоролог открива када нам следи стабилизација и престанак падавина

Дејана Калинић
Дејана Калинић

05. 08. 2023. у 22:01

ДОМАЋИ метеоролог Иван Ристић управо је објавио нову прогнозу времена за Србију према ИРИЕ моделу.

СУТРА НОВО НЕВРЕМЕ И ЗАХЛАЂЕЊЕ: Метеоролог открива када нам следи стабилизација и престанак падавина

FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ

- После поноћи киша ће ослабити. Центар олује преместиће се у Румунију, киша на кратко престаје прво на западу и југу до јутра и осталим деловима Србије - најављује Ристић.

Међутим, сутра већ у преподневним часовима поново нас очекује киша, али много слабија него данас.

- Стабилизација времена тек од уторка, а од среде и постепени мањи пораст температура које ће од сутра бити нижа за 10 до 15 степени Целзијуса - закључује Ристић.

Подсећамо, према прогнози за наредних седам дана, у недељу и понедељак очекује се умерено до потпуно облачно и осетно свежије време, местимично с кишом, понегде и пљусковима с грмљавином, према најави РХМЗ Србије.

(Ало)

БОНУС ВИДЕО: Бујица воде на улицама Бањице

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

НАЈЛЕПША КУПАЛИШТА ЧЕКАЈУ НА ВАС: Летња сезона почиње, a Србија нуди безброј савршених оаза мира