ЈУТРО НАКОН МАСОВНОГ ТРОВАЊА У АЛЕКСИНЦУ: Фабрика затворена, на лицу места ватрогасци (ФОТО/ВИДЕО)
ЈУТРО након масовног тровања радника у Алексинцу фабрика је затворена.
Фото: Ј. Ћосин
На лицу места и даље се налазе ватрогасци.
Подсетимо, синоћ је у Алексинцу у фабрици "Магна" дошло до великог инцидента у ком је од испарења лепка отровано од 45 до 50 особа.
Троје радника алексиначке фирме "Магна" који су се синоћ отровали хемијским испарењима пребачено је на УКЦ у Нишу.
Фото: Ј. Ћосин
Према првим информацијама, две пацијенткиње (46) и (20) су у свесном стању и нису животно угрожене.
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)