ТОКОМ јутра облачно, изнад већег дела са слабом кишом, на планинама, као и у нижим пределима југоисточне Србије са слабим снегом, само ће се на северу Војводине задржати претежно ведро, наводи се на сајту Републичког хидрометеоролошког завода.
Повезане вести

БЕОГРАД НА УДАРУ КИШЕ Хитно се огласио РХМЗ: Ево какво нас време очекује у осталим деловима земље (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се најновијим саопштењем.
15. 03. 2025. у 16:37

ПЉУСКОВИ У БЕОГРАДУ И ОВИМ ДЕЛОВИМА СРБИЈЕ: Огласио се РХМЗ са детаљном прогнозом, ево кад креће невреме (ФОТО)
У СРБИЈИ ће у суботу, 15. марта бити умерено до потпуно облачно
15. 03. 2025. у 07:16

ОБЛАЧНО И ТОПЛО, ДО 29 СТЕПЕНИ: Временска прогноза за суботу, 15. март
УМЕРЕНО до потпуно облачно, топло и током већег дела дана суво, а киша и локални пљускови, уз могућност грмљавине очекују се у току дана и увече углавном на северу и западу, а током ноћи местимично и у осталим крајевима.
15. 03. 2025. у 01:00

НЕВРЕМЕ ЋЕ ТРАЈАТИ ДАНИМА: Пљускови са грмљавином у Београду и широм Србије, упозорава се и на јак олујни ветар (ФОТО)
У СРБИЈИ ће време бити променљиво облачно и топло, местимично са кишом и пљусковима
14. 03. 2025. у 08:32

ОБАВЕЗНО ПОНЕСИТЕ КИШОБРАНЕ: Пљускови са грмљавином захватиће ове делове земље
ПРОМЕНЉИВО облачно и топло, местимично са кишом и пљусковима, а само ујутру изнад већег дела суво са сунчаним интервалима.
14. 03. 2025. у 01:00
Најновије из рубрике

ДА ИМАМ МОЋ И УТИЦАЈ, МОЛИЛА БИХ СВОЈЕ СТУДЕНТЕ ДА СЕ ВРАТЕ У КЛУПЕ проф. др Чокорило: "Победила је честита Србија, победила је младост"
ПРЕДСЕДНИЦА УО Директората цивилног ваздухопловства Републике Србије у два мандата и шеф Катедре за ваздухопловна превозна средства, Универзитета у Београду, проф. др Оља Чокорило, огласила се поводом данашњих студентских протеста.
16. 03. 2025. у 00:09

"АЦО, СРБИНЕ" Велика подршка Вучићу од студената који хоће да уче (ВИДЕО)
СТУДЕНТИ који хоће да уче упутили су подршку председнику Александру Вучићу.
15. 03. 2025. у 21:46

ТУЧА ИСПРЕД КОРДОНА: Опозициони хулигани напали блокадере који су тражили да не нападају Пионирски парк (ВИДЕО)
НОВИ инцидент у центру Београда изазвали су хулигани у редовима опозиције.
15. 03. 2025. у 20:21

НАСИЛНИК АТИЈАС НЕ СМЕ ДА УЂЕ У БОСНУ, ПА БИ ДА РУШИ СРБИЈУ: Анабелин муж руку под руку са бољшевичким пленумашима (ФОТО)
АНДРЕЈ Атијас, познатији као Анабелин муж, насилник са потерницом и по признању лечени наркоман, заједно са антисрпским блокадерима ударио је на Србију.
15. 03. 2025. у 18:58

ЕКСТРЕМИСТИ БЛОКАДЕРИ УПАЛИ У УШЋЕ ШОПИНГ ЦЕНТАР: Бољшевички пленумаши настављају да малтретирају грађане (ВИДЕО)
БОЉШЕВИЧКИ пленумаши који се називају и студентима блокадерима, екстремистичким методама настављају да дестабилизују друштво и живот грађана у Београду. Друштвеним мрежама се шири снимак њиховог упада у Ушће Шопинг Центар.
15. 03. 2025. у 18:05
Коментари (0)