НЕСТАЛА ДВОЈИЦА ТИНЕЈЏЕРА ИЗ СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Овде су последњи пут виђени
ДВОЈИЦА тинејџера Александар Ј. (16) и Никола М. (14) из Сремске Митровице нестали су пре неколико дана, а њихов нестанак пријављен је у понедељак, 5. фебруара 2024. године, полицији у Сремској Митровици.

Фото: Новости
Како је рекла породица једног од дечака за медије, нису никако могли да наслуте да би до овога могло да дође.
Медијима су испричали да је последњи пут виђен у недељу око 21 час увече, а већ ујутру су схватили да га нема и кренули у потрагу по околним местима, али нажалост неуспешну.
Породица је добила информацију да су двојица дечака виђена у Београду, наводно у таксију, што је и возач потврдио породици.
- Од породице смо у понедељак добили пријаву. Полиција предузима све мере у циљу њиховог проналаска - речено је из ПУ Сремска Митровица.
Од њиховог нестанка прошла су већ три дана, а породица очекује било какве вести.
БОНУС ВИДЕО: И ДАЉЕ ТРАЈЕ ПОТРАГА ЗА КАТАРИНОМ - Дежурне екипе чисте наносе на Јужној Морави
(Телеграф)
Препоручујемо

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)