СРЕЋАН КРАЈ ПОТРАГЕ: После два дана пронађен Јован Марић (21) из Новог Сада
ДВАДЕСЕТЈЕДНОГОДИШЊИ Новосађанин Јован Марић, поронађен је после дводенвене потраге. То је вечерас "Новостима" потврдила његова мајка Хана Коваленко.

ФОТО: Друштвене мреже
-Јесте, пронађен је - кратко је рекла мајка, додајући да је син добро и да је жив. То је, најважније.
Јован је, подсећамо, нестао у уторак увече око 19 часова у новосадском насељу Клиса, када је изашао из куће. Како је тада за наш лист рекла његова мајка, са собом н ије понео мобилни телефон, новчаник, нити лична документа.
Синовљев нестанак је исте вечери пријавила полицији која је кренула у потрагу за младићем. У потрагу за њим укључили су се и његови другови. Мајка се са Јованом те вечери чула око 19 часова, а када је дошла кући с посла, њега није затекла.
Препоручујемо

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)