НАДЛЕЖНИ АПЕЛУЈУ НА СВЕ КОЈИ ТРАЖЕ МАЛУ ДАНКУ: Не ометајте спасиоце - За девојчицом се трага непрекидно (ФОТО)
ПОТРАГА за двогодишњом Данком ушла је у 18. сат. За девојчицом се трага непрекидно. Надлежни су апеловали да грађани не крећу самоиницијативно у потрагу.
Фото: Град Бор
Током читаве ноћи велики број припадника полиције, ватрогасаца, Жандармерије и Горске службе спасавања претраживао је терен Бањског поља, где је у уторак у 13.45 сати нестала двогодишња Данка Илић.
Терен је претраживан по секторима, како би детаљно био прочешљан, са псима трагачима, подигнуто је и неколико десетине дронова са термовизијским камерама, као и хеликоптери Министарства унутрашњих послова.
Од девојчице, међутим, ни трага ни гласа.
Надлежни истичу да се потрага наставља, али су апеловали на грађане да не крећу самоиницијативно у потрагу, како не би ометали искусне спасиоце.
- Уколико буде било потребе, биће позвани грађани добровољци - истичу у градском Штабу на ванредне ситуације.
Препоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Министар Гашић у Бањском пољу где се трага за малом Данком
26. 03. 2024. у 23:18
НОВЕ СЛИКЕ НЕСТАЛЕ ДАНКЕ (2): Још нема девојчице коју тражи цела Србија (ФОТО)
26. 03. 2024. у 22:20
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)