БОЛИ ШТО НАС КРИВЕ ЗА ДАНКИН НЕСТАНАК: После девет дана потраге за двогодишњом девојчицом из Бора, њена мајка Ивана Илић отворила душу
03. 04. 2024. у 07:00
СУДБИНА двогодишње Данке Илић из Бора и даље је мистерија, иако смо ушли у девети дан интензивне полицијске потраге, која се проширила и на Европу.
Повезане вести
ПОНОВО ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ЗА УБИСТВО ДАНКЕ ИЛИЋ: Тужилаштво тражи доживотну робију
ВИШЕ јавно тужилаштво у Зајечару данас је поново подигло оптужницу против Дејана Драгијевића и Срђана Јанковића, због сумње да су 26. марта 2024. године у Бањском пољу код Бора убили двогодишњу девојчицу Данку Илић.
05. 02. 2026. у 13:48
Најновије из рубрике
ТРИ ОПАСНЕ ПОЈАВЕ ПРЕТЕ ВОЗАЧИМА У СРБИЈИ: Ево где је најопасније и где не смете без зимске опреме
СКОРО сви путеви у Србији су проходни, коловози су влажни и на њима има снега до пет центиметара, па се возачима препоручује опрезна вожња, саопштили су "Путеви Србије" на основу Извештаја Штаба зимске службе.
19. 02. 2026. у 07:41
ДАНАС ЈЕ СВЕТИ ФОТИЈЕ ЦАРИГРАДСКИ: За шест дана прошао све чинове од световњака до патријарха
СРПСКА православна црква и њени верници данас обележавају Светог Фотија Цариградског. Рођен је у Цариграду, од веома знаменитих, богатих и благочестивих родитеља.
19. 02. 2026. у 07:09
ВРЕМЕ ДАНАС ПРОМЕНЉИВО: Крајем дана ће се надвити облаци над Београдом
ВРЕМЕ у Србији данас током дана променљиво облачно и топлије са сунчаним интервалима, слабим и умереним јужним и југоисточним ветром који ће од средине дана бити у појачању.
19. 02. 2026. у 00:00
ОРЕОЛ НАУЧНИЧКЕ СЛАВЕ ОРОШЕН СУЗОМ ПРЕДАКА: После повратка из Европе, Никола Тесла постаје најпопуларнија личност у Америци
СЛЕДЕЋЕГ јутра, после велике забаве, Тесла је у друштву Ђорђа Станојевића отпутовао за Будимпешту. Између њих двојице развио се близак контакт и поверење које је резултирало договором да Станојевић објави књигу о Тесли и његовим проналасцима.
18. 02. 2026. у 20:24
ПОГИБИЈА ЗАБОРАВЉЕНОГ ХЕРОЈА СРБИЈЕ: Потонуо са бродом, у ставу мирно и поздрављајући заставу отаџбине - претходно спасао војнике
СВАКОГ 12. априла Речна флотила Војске Србије обележава у Новом Саду и Белегишу успомену на херојски подвиг једног официра који је заклетву својој земљи одржао до краја. То је дан када се поручник бојног брода Александар Берић, у јеку Априлског рата (6.4.-17.4.1941), вршећи часно своју командну дужност, не желећи да напусти свој тонући брод и поздрављајући државну заставу у ставу мирно, нашао се на дну Дунава са њим.
18. 02. 2026. у 19:43
Коментари (0)