ПОНОВО СТИЖУ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНОМ: Овај део Србије први на удару, а ево и кад се очекује
11. 05. 2024. у 13:29
У ВЕЋЕМ делу Србије данас ће бити претежно сунчано и топлије време. Једино је овог јутра на северу и на ширем подручју Београда облачније, али ће у наставку дана бити више сунца. Максимална температура биће од 20 до 25°Ц, у Београду до 23°Ц.
Повезане вести
(МАПЕ) СУТРА СКОРО 20 СТЕПЕНИ, ПА СНЕГ: Екстремни обрти из дана у дан
ИАКО ћемо сутра уживати у пролећним температурама које ће ићи и до 19 степени, већ у петак нас очекује драстична промена времена.
18. 02. 2026. у 18:52
ЗИМА ПОКАЗУЈЕ ЗУБЕ, БИЋЕ СНЕЖНИХ НАНОСА! Ево докле ће да траје: Временска прогноза за уторак, 17. фебруар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
17. 02. 2026. у 00:00
НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: У овим деловима земље киша и суснежица, на планинама снег
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) саопштио је данас да ће наоблачење са запада које је захватило већи део земље, осим крајњег југоистока, током вечери у Бачкој, Срему, западној и југозападној Србији условити кишу, у планинским пределима југозападне Србије снег.
16. 02. 2026. у 17:33
СПРЕМИТЕ СЕ ВЕЧЕРАС ЗА КИШУ Хитно се огласио РХМЗ: Ови делови земље први на удару (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
12. 02. 2026. у 17:43
ОВОГ ДАТУМА СТИЖЕ ЗАХЛАЂЕЊЕ И СНЕГ: Пред Србијом нови температурни шок, ево какво нас време чека за Сретење
НАРЕДНИХ дана Србију очекују температурне осцилације - смена снега, ледене кише, ветра и сунца, али и пролећне температуре од 18 степени!
11. 02. 2026. у 07:48
Најновије из рубрике
ПОГИБИЈА ЗАБОРАВЉЕНОГ ХЕРОЈА СРБИЈЕ: Потонуо са бродом, у ставу мирно и поздрављајући заставу отаџбине - претходно спасао војнике
СВАКОГ 12. априла Речна флотила Војске Србије обележава у Новом Саду и Белегишу успомену на херојски подвиг једног официра који је заклетву својој земљи одржао до краја. То је дан када се поручник бојног брода Александар Берић, у јеку Априлског рата (6.4.-17.4.1941), вршећи часно своју командну дужност, не желећи да напусти свој тонући брод и поздрављајући државну заставу у ставу мирно, нашао се на дну Дунава са њим.
18. 02. 2026. у 19:43
(МАПЕ) СУТРА СКОРО 20 СТЕПЕНИ, ПА СНЕГ: Екстремни обрти из дана у дан
ИАКО ћемо сутра уживати у пролећним температурама које ће ићи и до 19 степени, већ у петак нас очекује драстична промена времена.
18. 02. 2026. у 18:52
НИЈЕДАН ХРИШЋАНИН НЕ ТРЕБА СЕБИ ДА ДОПУСТИ: Ово су 3 највећа греха која се скупо плаћају
У ХРИШЋАНСКОМ учењу постоје дела и ставови који озбиљно удаљавају човека од Бога и унутрашњег мира.
18. 02. 2026. у 18:34
ПОЖАР НА ФАСАДИ У НОВОМ САДУ: Екипе спречиле ширење ватре
Данас је нешто после 14 часова дошло до пожара на фасади куће у Новом Саду.
18. 02. 2026. у 18:23
ОД НЕМАЧКЕ ДО ИСТАНБУЛА: Први српски институт за регенеративну медицину биће отворен у Нишу
У новом Научно-технолошком парку 2 у Нишу, чији се завршетак очекује до јуна, биће отворен Први српски институт за регенеративну медицину, који ће радити у оквиру Институт "Нишка Бања".
18. 02. 2026. у 18:20
Коментари (0)