"НОВОСТИ" ДОБИЛЕ НАГРАДУ ЗА СЦЕНАРИО: На фестивалу у Врмџи приказан документарац ,,Вечити крст" (ВИДЕО)
У оквиру интернационалног фестивала документарног филма ,,Врмџа фест 2024“, уредник продукцијског тима наше куће Миљан Гогић донео је ,,Новостима“ награду за најбољи сценарио за филм ,,Вечити крст“.

FOTO: Arhiva novosti
- Драго ми је пре свега што смо сви појединачно у сектору видео продукције учествовали у прављењу овог кратког филма и тиме означили први степен у даљем стварању оваквих и сличних садржаја, а посебно бих истакао захвалност уредништву које је имало слуха да ову тему документујемо на овакав начин.
Филм је рађен у скопу новог формата који се зове ,,Другачије приче“, а који се може наћи на видео платформи ,,Новости“ као и на yоутубе каналу. Овим кратким документарним филмом у трајању од 7 минута пренели смо импресивну и необичну причу о крсту старом 1000 година.

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

КИНЕЗИ НАПАЛИ НЕМАЧКИ АВИОН ЛАСЕРОМ? Берлин потврдио - брод је нациљао ловца, амбасадор хитно позван на разговор
КИНЕСКИ ратни брод ласерски је циљао немачки авион изнад Црвеног мора током мисије ЕУ, тврди немачка влада. Берлин је оценио инцидент као озбиљан безбедносни пропуст и позвао кинеског амбасадора на хитан разговор.
10. 07. 2025. у 12:53
Коментари (0)