ХЛАДНА ЈУТРА И МРАЗ ОКОВАЛИ СРБИЈУ Огласио се РХМЗ: У ове делове земље стиже и киша (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

22. 10. 2024. у 19:50

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.

ХЛАДНА ЈУТРА И МРАЗ ОКОВАЛИ СРБИЈУ Огласио се РХМЗ: У ове делове земље стиже и киша (ФОТО)

Фото: Д. Балшић

- ЈУТРА ХЛАДНА, МРАЗ ПОНЕГДЕ И У НИЖИМ ПРЕДЕЛИМА

У трећој декади октобра јутра хладна, местимично и магловита са слабим приземним мразом, а до четвртка се локално очекује и слаб мраз на 2 m висине, углавном на југу и истоку Србије, као и по котлинама у брдско-планинском подручју.

У већини дана биће претежно сунчано, повремено уз слабу до умерену облачност и са највишом температуром у границама просека за овај период године, од 16 до 23 °С.

Уз више облачности, краткотрајна киша могућа је тек понегде на северозападу Србије у среду увече и ноћу, као и у четвртак у првом делу дана. - стоји на сајту РХМЗ.

Фото: Принтскрин/РХМЗ

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.

02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

ЈЕ ЛИ, БРЕ, КОЛИКО ТИ ИМАШ ГОДИНА?! Хамад Међедовић напустио меч са најбезобразнијим тенисером на свету! (ВИДЕО)