ПЕТ ДЕЛОВА СРБИЈЕ ВЕЧЕРАС НА УДАРУ ЈАКИХ ПАДАВИНА: РХМЗ управо издао упозорење - попаљени метеоаларми
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење на интензивне падавине вечерас и у току ноћи у појединим деловима земље.

Фото: Н. Живановић
Вечерас и у току ноћи у областима од југозападне Србије, преко Расинског и Топличког округа до источне и југоисточне Србије местимично се очекују обилније падавине: у нижим пределима јака киша, а у брдско-планинским областима снег уз брзо повећање висине снежног покривача за 10 до 20 центиметра, локално и више.
Из РХМЗ-а саветују опрез, пре свега у саобраћају, због очекиване смањене видљивости, интензивних падавина и задржавања снега на коловозу у брдско-планинском подручју.
Упаљени метеоаларми за већи део Србије
У већем делу Србије данас је на снази метеоаларм - у три округа је на снази жуто упозорење, а у два још опасније - наранџасто.
БОНУС ВИДЕО: У СКУПШТИНИ ИЗА ПОЛИТИКЕ: Чарлсова шљивовица у Салону кнеза Павла
Препоручујемо

ДЕТАЉНА ПРОГНОЗА ЗА ДЕЦЕМБАР: Метеоролог открива и да ли ће бити снега за дочек Нове године
03. 12. 2024. у 17:21 >> 17:22

ОГЛАСИО СЕ ОРБАН: Издао велико упозорење због Ирана
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упозорио је да би, у случају да се Иран распадне због тренутног рата, регион могао да постане неуправљив и ван контроле, што би имало озбиљне глобалне последице.
20. 06. 2025. у 10:34

ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас
МОЋНА шиитска милиција из Ирака, Катаиб Хезболах, која има подршку Ирана, запретила је нападима на америчке војне базе широм Блиског истока уколико се администрација Доналда Трампа одлучи да интервенише у евентуалном сукобу између Израела и Ирана.
20. 06. 2025. у 09:27

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)