ДАНАС НИКУД БЕЗ КИШОБРАНА: Временска прогноза за петак, 20. децембар - Киша ће прећи у суснежицу и снег, стиже нам права зима (ФОТО)
НАОБЛАЧЕЊЕ са кишом које ће рано ујутро захватити Војводину, до краја дана ће се проширити и на остале крајеве, док ће увече у брдско-планинским пределима западне и југозападне Србије, а у току ноћи у централним, јужним и источним пределима киша прећи у суснежицу и снег, саопштио је РХМЗ.
Фото: М.К.
Ветар слаб и умерен, јужни и југозападни, који ће пре подне на северу и западу, а после подне и у осталим крајевима, бити у скретању на умерен и јак северозападни.
Временска прогноза за Београд
У Београду облачно са кишом и мало хладније, са ветром ујутро и пре подне који ће бити слаб јужних праваца, а од средине дана у скретању на северозападни и у појачању.
Фото: РХМЗ принтскрин
Временска прогноза за наредних седам дана
Што се тиче изгледа за наредних седам дана, у суботу ће бити хладно, на крајњем северу суво, а у осталим крајевима са кишом, суснежицом и снегом. У брдско-планинским пределима се очекује формирање, односно повећање висине снежног покривача. После подне на западу, а увече и током ноћи у осталим крајевима очекује се престанак падавина.
У недељу ће бити суво уз делимично разведравање, а следеће седмице облачно и хладно, повремено са снегом, на северу понегде и са кишом. У брдско-планинским пределима очекује се даље повећање, а у нижим формирање мањег снежног покривача.
БОНУС ВИДЕО - ЛАБУДОВО ЈЕЗЕРО НА ЛЕДУ: Погледајте запањујући снимак балерине на северном полу
Препоручујемо
ЗАКОНОПРАВИЛО СВЕТОГ САВЕ: Дар Матици српској, поводом јубилеја - два века постојања
31. 03. 2026. у 16:21
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)