ПОНОВО СЕ ОГЛАСИО РХМЗ: Стигло упозорење на снег, очекује се и до 40 цм (ФОТО)

22. 12. 2024. у 16:35
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
Повезане вести

РХМЗ ОБЈАВИО КРАТКОРОЧНУ ПРОГНОЗУ: Лепо време још неколико дана - а ево ког датума стижу јаки налети кошаве
СУТРА ће јутро бити прохладно, нарочито у југозападној, јужној и источној Србији, наводи се у прогнози Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ).
20. 09. 2025. у 19:11

СТИЖУ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНОМ И ПАД ТЕМПЕРАТУРЕ: Откривено и када
РХМЗ најављује да су пред нама дани са свежим јутрима, да ће током дана бити постепено топлије, а за викенд и почетком следеће седмице поново око и мало изнад 30 степени.
18. 09. 2025. у 18:25

БЕОГРАД НА УДАРУ СНАЖНОГ ОЛУЈНОГ НЕВРЕМЕНА: Стижу пљускови са грмљавином, могућ и град (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим упозорењем.
14. 09. 2025. у 18:19

СПРЕМИТЕ СЕ ЗА ПЉУСКОВЕ СА ГРМЉАВИНОМ, МОГУЋ И ГРАД Хитно се огласио РХМЗ: Ови делови Србије први на удару (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим упозорењем.
14. 09. 2025. у 17:02

КРЕЋУ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНОМ: Хитно се огласио РХМЗ, издата два упозорења
ПРОЛАЗНО наоблачење са северозапада са кишом и пљусковима са грмљавином које је захватило северне, западне и југозападне до краја дана ће се проширити и на остале крајеве, наводи се у саопштењу РХМЗ.
14. 09. 2025. у 10:47
Најновије из рубрике

ЈЕСЕН СТИЖЕ: Време и даље као да је лето, а ево када ће доћи до промене
ПОСЛЕ прохладног јутра, нарочито у југозападној, јужној и источној Србији, током дана сунчано и веома топло за овај период године.
22. 09. 2025. у 00:00

ПАВКОВ НА ФРУШКОЈ ГОРИ: Активностима на три локације заједно са младима започела велику националну еколошку кампању (ФОТО)
МИНИСТАРКА заштите животне средине Сара Павков данас је у Националном парку „Фрушка гора“ заједно са великим бројем младих, као и запослених у овом националном парку, различитим активностима на три локације започела националну еколошку кампању за младе која се реализује под слоганом „Природа нема алтернативу. Зато, делуј и ти!“
21. 09. 2025. у 20:01

ТРЕНУТНО СТАЊЕ НА ГРАНИЦАМА: На Батровцима се чека 2 сата, ево каква је ситуација на другим прелазима
КАМИОНИ на Батровцима, граничном прелазу са Хрватском, чекају два сата, док на прелазу код Шида са истом државом чекају 90 минута, указују информације Управе граничне полиције у 17.15 часова. ЈП "Путеви Србије" у саопштењу додаје и да на прелазу Прешево са Северном Македонијом путничка возила на улазу чекају 50 минута, а на излазу око 30 минута.
21. 09. 2025. у 18:24

ПОЖАР У УСТАНИЧКОЈ: Густи дим куља из прозора зграде на све стране
У УСТАНИЧКОЈ улици у Београду данас је избио пожар у једном од станова стамбене зграде.
21. 09. 2025. у 17:47

ПРЕМИНУО СРБИН КОЈИ ЈЕ ДОЖИВЕО МОЖДАНИ УДАР У ГРЧКОЈ: Породици и даље потребна помоћ добрих људи
Архитекта Горан Трајковић (55) из Врања преминуо је у недељу у јутарњим сатима у болници у Солуну након што је три дана раније доживео мождани удар, током летовања у Олимпијади, саопштили су његови пријатељи.
21. 09. 2025. у 15:13
Коментари (0)