(МАПЕ) СНЕЖНИ ОБЛАК СТИЖЕ ИЗ ХРВАТСКЕ: Ево када ће вејати у Београду - поларни вртлог нам доноси велики минус
14. 02. 2025. у 07:35
ПРЕТЕЖНО облачно време уз максималне температуре ваздуха од око 14 степени трајаће до петка и према најновијој временској прогнози метеоролога Ивана Ристића, иако делује невероватно, данас и сутра ће бити најтоплији дани, а од суботе, стиже промена због које не треба одлагати зимску одећу и обућу јер ће се жива у термометру спустити до просечних јануарских вредности, а у току ноћи и до -15 степени Целзијуса.
Повезане вести

ГОРЕЋЕ СРБИЈА ДО ОВОГ ДАТУМА, А ОНДА ЗАХЛАЂЕЊЕ: Ристић открио какав ће бити октобар и када очекујемо први снег
И ПРВОГ дана викенда ће у Србији бити веома топло, а од недеље се очекује мањи пад температуре и мали предах од паклених врућина.
14. 08. 2025. у 07:31

ЕВО КАДА СТИЖУ ПЉУСКОВИ И ОСВЕЖЕЊЕ: Температура ће пасти за чак 10 степени, али ћемо до тог датума горети
СВЕ до средине следеће седимице у Србији ће бити ведро и врело.
01. 07. 2025. у 15:56

СНЕГ ПОНОВО ВЕЈЕ КАО УСРЕД ЗИМЕ: Мећава не престаје од јутрос - невреме већ вечерас стиже и надомак Србије
ПРЕКО централне и западне Европе данас се премешта веома изражен хладни фронт, у склопу снажног циклона са северозапада. Овај хладни фронт доноси на свом путу захлађење, али и кишовито време. Немачку су захватиле и јаке грмљавинске олује, локално има града и непогода.
28. 05. 2025. у 18:58
Најновије из рубрике

ТРЕСЛА СЕ СРБИЈА: Земљотрес погодио овај град
ЗЕМЉОТРЕС јачине 3.7 степени Рихтера забележен је вечерас на подручју Србије.
02. 09. 2025. у 21:24

САВЕТ МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТА УБ: Разрешио деканку Татјану Симић
САВЕТ Медицинског факултета Универзитета у Београду разрешио је данас дужности деканку тог факултета Татјану Симић.
02. 09. 2025. у 19:28

ДВЕ ХИЉАДЕ УДАРА ГРОМА ЗА СВЕГА ДВА САТА: Страшно невреме погодило Хрватску, ево када стиже у Србију
ОБИЛНА количина кише поплавила је у Хрватској улице Умага и забележена је и изузетно јака олујна активност: за само два сата са скоро 2.000 удара грома
02. 09. 2025. у 18:58

ОВИ ДЕЛОВИ ЗЕМЉЕ СУ ПРВИ НА УДАРУ КИШЕ: У току вечери стиже наоблачење, ево какво нас време очекује наредних дана
ПРЕМА временској прогнози РХМЗ, постепено наоблачење долази са запада у току предстојеће ноћи и донеће пљускове са грмљавином.
02. 09. 2025. у 17:30

„Дунав осигурање“ на 20. Сајму шљива у Осечини: Губитак рода кошта много више од премије!
Компанија „Дунав осигурање“ представила је своју понуду на јубиларном 20. Сајму шљива у Осечини. У срцу шљиварског краја, међу крошњама које традиционално доносе богат род, али које последњих година, нажалост, све чешће страдају од мраза, града и суше, „Дунав“ јасно поручује – када природа не бира кога ће да погоди, једино што произвођачи могу бирати јесте да буду заштићени.
02. 09. 2025. у 16:00
Коментари (0)