ПРВИ МАЈ ОКУПАН СУНЦЕМ, ЕВО ГДЕ ЋЕ БИТИ КИШЕ: Временска прогноза за четвртак, 1. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
Фото: Н. Живановић
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
Претежно сунчано и топло уз максималну дневну температуру до 27 степени. Од средине дана у брдско-планинским пределима источне и јужне Србије, уз локални развој облачности, са слабом кишом или краткотрајним пљуском са грмљавином.
Ветар слаб и умерен, северни и северозападни.
Најнижа температура од 4 до 13 степени, а највиша дневна од 23 до 27 степени.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
И у главном граду претежно сунчано и топло уз слаб ветар, северни и северозападни.
Најнижа температура од 10 до 13 степени, а највиша дневна око 25 степени.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИХ СЕДАМ ДАНА
До недеље у Србији претено сунчано и топло, само у петак после подне у брдско-планинским пределима, уз локални развој облачности, тек понегде је могућа краткотрајна киша или слаб пљусак.
У понедељак у другом делу дана наоблачење са кишом и пљусковима са грмљавином прво ће захватити северне и западне крајеве. Затим, променљиво облачно, мало свежије и нестабилно са честом појавом кише и пљускова са грмљавином.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
Препоручујемо
ПОСЛЕДЊИ ДАН АПРИЛА БЕЗ ОБЛАКА: Температура до 30 степени, од уторка опет киша
30. 04. 2025. у 00:01
СТАЈЕ КИША, СТИЖЕ ОЛУЈНА КОШАВА: Временска прогноза за понедељак 28. април
28. 04. 2025. у 01:00
КОНАЧНО СТИЖЕ ПРОМЕНА, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ТРАЈАТИ: Временска прогноза за недељу, 27. април
27. 04. 2025. у 01:00 >> 01:59
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)