ВЕЛИКИ ПОЖАР У БЕОГРАДУ, ГОРИ БАТАЈНИЦА: Ватрена стихија шири се невероватном брзином, повређен ватрогасац (ФОТО/ВИДЕО)

ВАТРЕНА стихија букти на њивама око Батајнице, у близини некадашње ковид болнице и шири се невероватном брзином.

ВЕЛИКИ ПОЖАР У БЕОГРАДУ, ГОРИ БАТАЈНИЦА: Ватрена стихија шири се невероватном брзином, повређен ватрогасац (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Д. Миловановић

На лицу места су екипе ватрогасаца и полиције. Покушавају да угасе ватру и спрече да се прошири даље и стигне до индустријске зоне и фирми које се налазе тик уз ливаде које горе.

Фото: Д. Миловановић

- Овде су 4 ватрогасне екипе и покушавају да сузбију пожар који иде према насељу 13. Мај - прича новинарка која се налази на терену.

Како се сазнаје, у гашењу стравичног пожара повређен је и један ватрогасац.

Пожар је избио у јутарњим сатима на десној страни Батајничког друма, у близини насеља 13. мај. Гори део око индустријске зоне. Батајнички друм је пут који спаја Батајницу и Земун, а насеље 13. мај налази се на половини тог пута. 

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову