"НАПАД НА НОВИНАРА ЈЕ НАПАД НА СЛОБОДУ" Огласио се АНС након напада на Владимира Савића - Тражимо хитну реакцију и казну за нападаче!
АСОЦИЈАЦИЈА новинара Србије реаговала је након напада на новинара ТВ Информер Владимира Савића.
Фото: Принтскрин
Њихово саопштење преносимо у целости:
"АНС оштро осуђује дивљачко спречавање репортера ТВ Информер Владимира Савића да извештава са скупа у Устаничкој.
Новинари морају да раде неометано! Псовке, претње и насиље према новинарима су црвена линија.
Тражимо хитну реакцију надлежних и казну за нападаче!", наводе из АНС-а.
Препоручујемо
НАСИЉЕ НАД НОВИНАРИМА МОРА СТАТИ! Огласио се АНС - Сраман напад на екипу Информера
03. 08. 2025. у 10:21
ДАНАС ЈЕ ПОЧЕЛА СРЕДОПОСНА НЕДЕЉА: Ово никако не би требало да радите
16. 03. 2026. у 08:15
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)