РХМЗ ДАО ПРЕЦИЗНУ НАЈАВУ: Временска прогноза за наредних седам дана
24. 08. 2025. у 08:22
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијом најавом.
Повезане вести

ЕВО КАКВО НАС ВРЕМЕ ЧЕКА ЗА ВИКЕНД, НАЈАВЉЕНО КАДА СЕ ВРАЋА СУНЦЕ: Временска прогноза за суботу, 4. октобар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
04. 10. 2025. у 01:00

ТМУРАН ЈЕСЕЊИ ДАН, ЕВО КАДА СТИЖЕ ПРОМЕНА: Временска прогноза за петак, 3. октобар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
03. 10. 2025. у 01:00

ЦРВЕНИ МЕТЕО АЛАРМ ЗА СРБИЈУ: Временска прогноза за четвртак, 2. октобар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
02. 10. 2025. у 01:00

СНЕГ ЋЕ ПОРАНИТИ ОВЕ ГОДИНЕ: Ово нико није очекивао у октобру
НАРЕДНИХ дана очекује нас хладно време, а у југозападним и јужним деловима земље пашће и снег који ће на високим планинама формирати снежни покривач и до пола метра.
30. 09. 2025. у 15:10

СПРЕМИТЕ СЕ ЗА ПЉУСКОВЕ СА ГРМЉАВИНОМ Хитно се огласио РХМЗ: Ови делови Србије први на удару (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
09. 09. 2025. у 17:35
Најновије из рубрике

РАЧУН УПЛАЋЕН У НОВОМ САДУ: Откривено ко је данас добио стан у наградној игри "Узми рачун и победи"
ТРЕЋЕ извлачење у оквиру новог круга наградне игре "Узми рачун и победи" одржано је на Првом програму РТС-а.
04. 10. 2025. у 18:28

ТЕШКА СИТУАЦИЈА У АРИЉУ: Након свежних падавина, екипе и даље на терену
ПРЕДСЕДНИК општине Ариље Предраг Маслар рекао је данас да су све екипе од јутрос на терену и рашчишћавају путне инфраструктуру, а да највећи проблем праве стабла која су попадала и да очекује да ће у току дона доћи до стабилизације електричне енергије.
04. 10. 2025. у 17:55

ВЕЛИКЕ ПРОМЕНЕ: Познато колико ће тачно износити накнаде за легализацију
ПРЕДЛОГОМ Закона о посебним условима за евидентирање и упис права на непокретностима који се налази на предложеном дневном реду седнице Скупштине Србије заказане за уторак, 7.октобар предвиђено је легализовање бесправне градње по цени од 100 до 1.000 евра, као и да се закон почне примењивати дан након усвајања у парламенту.
04. 10. 2025. у 15:59

ОВО СЕ РЕТКО ЈАВЉА, И МЕТЕОРОЛОГ ИЗНЕНАЂЕН: Током ноћи стиже ново наоблачење, а ево ког датума тачно долази Михољско лето
У СРБИЈИ је данас највиша дневна од девет на југоистоку до 16 степени на западу и северозападу.
04. 10. 2025. у 15:52

СТИЖЕ НОВА ТУРА СНЕГА У СРБИЈУ, ЕВО И КАДА ТАЧНО: Ово је списак места у којима ће вејати, а киша ће да лије као из кабла (РАДАРСКИ СНИМЦИ)
НАСКОН што је од четвртка у Србији у планинским пределима падао снег, а у низијским киша, јутрос су падавине престале, а од средине дана стиже и краткотрајно разведравање са запада, најавио је Републички хидрометеоролошки завод. Ипак, падавинама овде није крај, те се већ током сутрашњег дана очекује нова тура кише, док ће од понедељка снег поново почети да пада на западу и југозападу.
04. 10. 2025. у 12:29
Коментари (0)