ГРАДСКИ ПРЕВОЗ САОБРАЋА БЕЗ ВЕЋИХ ПРОБЛЕМА: Нема измене траса
09. 01. 2026. у 17:03
АУТОБУСКЕ, трамвајске и тролејбуске линије Градског саобраћајног предузећа саобраћају без већих проблема, рекли су данас из ГСП-а.
Повезане вести
ИЗМЕНЕ ЛИНИЈЕ ПРЕВОЗА: Данас и сутра доћи ће до промена у раду јавног превоза
ТОКОМ извођења радова на редовном одржавању на Булевару деспота Стефана, на делу од зоне раскрснице са Цетињском до зоне раскрснице са Браће Југовића, данас и сутра доћи ће до промена у раду линија јавног превоза, саопштено је из Секретаријата за јавни превоз.
07. 02. 2026. у 09:12
Најновије из рубрике
Где побећи од гужве за Први мај: Најбоља села у Србији за одмор у природи и миру
ПРВИ мај не мора да мирише на роштиљ и подсећа на гужву у препуном градском парку. Постоји и другачији избор, без авиона, гужви, без крцатих луксузних хотела, планова препуних активности — онај који почиње тишином, буди се уз звук птица и завршава се домаћом вечером под ведрим небом.
28. 04. 2026. у 10:00
Стижу нам пљускови са грмљавином: Ови делови Србије биће први на удару
ОСВАНУЛО је ведро и хладно јутро, понегде и уз слаб приземни мраз.
28. 04. 2026. у 08:19
Ако сте у невољи, или вам је тешко, помолите се овим речима: Данас славимо три света апостола
СРПСКА православна црква слави Свете апостоле Аристарха, Пуда и Трофима.
28. 04. 2026. у 07:10
Време данас: Претежно сунчано, температура до 25 степени
ВРЕМЕ у Србији након хладног јутра током дана на северу умерено облачно, а у осталом делу земље претежно сунчано и топло време, док се средином дана и после подне очекује умерено наоблачење без падавина које ће се са севера проширити и на остали део земље.
28. 04. 2026. у 00:00
Пронађена Анђела која је нестала у Београду: Девојке је препознале на улици у центру, ходала боса
Анђела Михајловић која је нестала у петак у Београду, пронађена је жива и здрава. Њу су пре неколико тренутака покупили брат и мајка у Улици кнеза Милоша и одвезли у полицијску станицу.
27. 04. 2026. у 20:09
Коментари (0)