АКО ГА ВИДИТЕ, ОДМАХ ПОЗОВИТЕ ПОЛИЦИЈУ: Милан (39) нестао пре два дана, интензивно се трага за њим
ЗАЈЕЧАРАЦ Милан Прванов (39) нестао је пре два дана и полиција интензивно трага за њим.
Foto: Društvene mreže
- Нестанак је пријављен пре два дана и интензивно се ради на проналажењу нестале особе - речено нам је у полицији.
Податак да се овом човеку губи траг објављен је управо на друштвеним мрежама, а званичног саопштења нема од надлежних. Није се огласила ни породица, али су његове колеге из фирме где он ради ЈЦХX апеловале путем друштвених мрежа.
Foto: Društvene mreže
Аутомобил несталог Милана пронађен је паркиран у атару зајечарског села Николичево. Постоје мале индиције да се Милан креће правцем Николичево - Метовница.
Пријатељи, колеге и сви који су нестанак пријавили на друштвеним мрежама апелују на све мештане, ловце, планинаре, случајне пролазнике да уколико виде овог човека одмах позову полицију.
Било каква информација, и најмања, била би од великог значаја за надлежне.
(Курир)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)