ПАВКОВ У ПРАЊАНИНА: Министарка најавила изградњу постројења за пречишћавање отпадних вода у Горњем Милановцу

МИНИСТАРКА Сара Павков изјавила је у Прањанима код Горњег Милановца да је Српска напредна странка сачувала земљу од оних који су у претходних годину и по дана желели да је сруше и понизе, али и да је јединсто темељ стабилности.

ПАВКОВ У ПРАЊАНИНА: Министарка најавила изградњу постројења за пречишћавање отпадних вода у Горњем Милановцу

Foto: Printskrin instagram/ sarapavkov.official

- Спојиле су нас и ујединиле вредности које њих никада неће, а које су темељ стабилности и даљег напретка о чему они могу само да сањају, а то је јединство, слога, одговорност, рад и брига о људима. Сачували смо нашу земљу од свих оних који су у претходних годину и по дана желели да је сруше и понизе, од оне гласне мањине која је мислила да може да нас надјача, али не знају да први међу нама, Александар Вучић, није сагињао главу ни пред много већим светским силама. Наш задатак је био и остао да слушамо свакога од вас, морамо да се чујемо и да имамо времена једни за друге. Урадили смо много за Општину Горњи Милановац, али нас велики посао тек чека. Унапредили смо комуналну инфраструктуру, а ја сам срећна што сам данас обрадовала све Милановчане са великом вешћу, а то је да ћемо им изградити прво постројење за пречишћавање отпадних вода - најавила је Павков. 

Павков је истакла да ће грађани још једном и то ускоро показати снагу и вољу уједињене Србије.

- А политика Српске напредне странке, на челу са Милошем Вучевићем, наставиће да гради сигурну будућност за сваког човека, свако село и свако место у Србији. Уједињена Србија до победе! Живела Србија - поручила је Павков. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији