Политика
СРБИЈА ЈЕДНА ПОРОДИЦА: Шта ће све бити на скупу у Београду, 27. јуна
24. 06. 2026. у 14:41
СКУПШТИНА ЗАВРШИЛА РАСПРАВУ: Сутра гласање о свим тачкама дневног реда
24. 06. 2026. у 14:38
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
ДАН ОДЛУКЕ У ВАНКУВЕРУ: Хоће ли сва три домаћина Светског првента проћи у други круг
24. 06. 2026. у 16:00
ЦЕО БРАЗИЛ ЈЕ ОВО ЧЕКАО! Откривено да ли ће Нејмар заиграти на Светском првенству!
24. 06. 2026. у 11:33
Blackberry
10.08.2020. 16:44
Lako. Najbolje ne nositi masku
Doktor za Korona pivo
10.08.2020. 18:58
@Blackberry - Baš tako, skineš masku i dišeš... Maske su posle dva sata potpuno mokre i neupotrebljive,pružaju na taj način osećaj lažne sigurnosti. Imamo (navodno) posla sa najopasnijim virusom koji je svet ikada video, a ispada da je dovoljno da držim bilo šta ispred nosa i usta, makar i šivene gaće moje babe, i sve je u redu. E pa nije baš tako. Mi koji smo u kontaktu sa zaraženima oblačimo se od glave do pete, pa još zaštita za oči, itd.. Ne bih da pametujem, ali bolje je dezinfikovati ruke i paziti gde se krećemo, nego ovo šikaniranje sa maskama. I sama SZO je na početku bila protiv nošenja maski, kasnije su propustili pod pritiskom raznih lobista I farmaceutske mafije.
Magla
11.08.2020. 07:09
Ako ti baš toliko smeta maska i ako nemaš gram mozga, evo savet. Skinite masku slobodno, al kad poližete virus, nemoj da maltretirate lekare, leka nema. Nego sedi i liži dalje virus, širi po porodici, gledaj svaki dan kako neko od njih odlazi, uvati vezu za groblje i čekaj mrtvozornika. Jednostavno zar ne. Zar ne shvatate da je trenutni lek, lična samo zaštita, ako vam to nije jasno, ne znam šta hoćete.