ОГЛАСИО СЕ ВИКАР ПАТРИЈАРХА ИРИНЕЈА: Ево у каквом је стању поглавар српске цркве
Српски патријарх Иринеј, који је због вируса корона хоспитализован у Војну ковид болницу Карабурма, одлично се осећа, изјавио је данас викар патријарха, владика Стефан.
Фото: АП/Дарко Бојиновић
Он је рекао да се чуо с патријархом Иринејем, да је он добро и без здравствених проблема.
- Има мало осетљиво грло, па му се глас мало изменио, али га знам добро и могу слободно да кажем да је све како треба. Лекари су му дали најбоље лекове - рекао је владика Стефан.
Патријарх Иринеј примљен је у болницу 4. новембра, након што је током редовног тестирања потврђено да је заражен вирусом корона.
Препоручујемо
МИНИСТАР ЛОНЧАР: Нови КЦС имаће Центар за инфертилитет, за још бољи успех ВТО
08. 11. 2020. у 12:29
У БЕОГРАДСКИМ КОВИД АМБУЛАНТАМА: 2.560 прегледа за 24 часа, чак 1.530 првих
08. 11. 2020. у 12:23
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)