ИСПРАЋАМО ГОДИНУ ИЗАЗОВА: Мали честитао Бадњи дан и Божић по грегоријанском календару

Novosti online

24. 12. 2020. у 14:07

МИНИСТАР финансија у Влади Републике Србије Синиша Мали данас је честитао Бадњи дан и Божић београдском надбискупу Станиславу Хочевару и свим хришћанским верницима који славе по грегоријанском календару.

ИСПРАЋАМО ГОДИНУ ИЗАЗОВА: Мали честитао Бадњи дан и Божић по грегоријанском календару

Фото: Танјуг/Раде Прелић

- Желим вам да у здрављу, миру, срећи и благостању проведете овај празник у кругу своје породице. Божић нас подсећа на неопходност разумевања, поштовања, уважавања различитости, солидарности, и то су вредности од којих се никада не сме одустати - поручио је Мали.

Он је напоменуо да за неколико дана испраћамо годину изазова, и здравствених и економских.

- Зато је сада, више него икада раније, неопходно да удружимо снаге и изборимо се за боље сутра. Уверен сам да ћемо у години пред нама победити све недаће, те да ћемо успети да се вратимо у редовне токове - навео је Мали у честитки.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: Време је да се прогоне људи

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.

22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

Десет милиона евра за унапређење пословања СМЕ сектора и пољопривредних газдинстава у Србији