ЊЕН МУЖ ЈЕ ПОГИНУО СА ШАБАНОМ: Све ми је горе без њега, каже Ружица и открива - Мирсад је тог кобног јутра хтео да поведе и сина!
17. 02. 2021. у 23:59
КАДА је пре две године у Немачкој изазвао пијани Турчин Алсин Левент, настрадао је не само Шабан Шаулић, него и његов дугогодишњи пријатељ и сарадник, клавијатуриста Мирсад Керић.
Повезане вести
КОВИД 19 ЗАКОЧИО ПРАВДУ: Кривац за смрт Шабана Шаулића још није изведен пред суд
ДВЕ године после трагичне погибије српске фолк легенде Шабана Шаулића, на ауто-путу А2 код немачког градића Гитерслоа, правда "тапка" у месту. Кривац за Шаулићеву смрт, Турчин Алсин Левент (36), још није приведен пред лице правде, иако је одавно "сео" на оптуженичку клупу.
14. 02. 2021. у 10:09
ДА ЛИ ЈЕ И ОН ЖРТВА БЕЛИВУКОВЕ ЕКИПЕ? Мајка Александра Халабрина - Живела сам за њега, сада живим за то да сазнам ко га је убио (ФОТО+ВИДЕО)
- УСКОРО ће годину дана откако је мој син нађен мртав, закопан у околини Сопота, а није пронађен ниједан траг и нико не зна шта се догодило. Све што слушамо и гледамо о великом хапшењу групе Веље Невоље личи на оно што се догодило мом сину. И он је намамљен на састанак, тело је пронађено закопано, а причало се и да је убијен у некој викендици...
10. 02. 2021. у 08:00
ТЕШКА ТРАГЕДИЈА НАШЕГ ПЕВАЧА: Ћерка му пронађена мртва у стану, брат и братанац умрли, сломљеног срца написао - "Све сам живо сахранио..."
МУЗИЧАР Милић Вукашиновић доживео је велику славу и успех током живота, али га нажалост нису избегле трагедије и тужна субина.
09. 02. 2021. у 20:52
УМЕСТО ПЛЕСА, ГЕСТОМ СУ РАСПЛАКАЛИ СВЕ ГОСТЕ: Два месеца после свадбе десила се трагедија (ФОТО)
ЛУНИ Макапагал са Новог Зеланда дијагностикован је рак јајника стадијума 4 у 2018. години и прошла је операцију и хемотерапију, као и лечење зрачењем и лекове како би се болест спречила.
07. 02. 2021. у 23:28
ИСПОВЕСТ ЖЕЉКА САМАРЏИЋА Певач проговорио о тешким тренуцима: С годинама се човек научи како да носи своју бол
ПЕВАЧ Жељко Самарџић познат је публици као шармер неодољиво позитивне енергије, а мало ко зна да је у животу имао страшне муке. Певач је проговорио о тешким животним тренуцима и изнео детаље приватног живота, па открио како се тренутно осећа.
07. 02. 2021. у 16:49
ЖРТВОВАН ЈЕ ДА БИХ ЈА МОГЛА ДА ОСТАНЕМ: Мајка је морала да их раздвоји по рођењу, а након пет деценија брат и сестра су се коначно ујединили
НАКОН што су 50 година били раздвојени брат и сестра поново су се ујединили после одлуке мајке, која је морала да бира између тога да их обоје изгуби или да одреди кога ће дати на усвајање.
06. 02. 2021. у 00:34
Најновије из рубрике
Ако вам стигне ова порука, одмах је обришите: Нова опасна превара кружи Србијом, ево како покушавају да вам украду новац са картице
ПОСЛЕДЊИХ дана све већи број грађана пријављује сумњиве СМС поруке које наводно стижу од Министарства саобраћаја, а у којима се тражи хитно плаћање казне за паркирање. Поруке делују уверљиво, садрже број предмета и упозорење о кашњењу, али иза свега се крије добро осмишљена превара.
18. 04. 2026. у 10:46
Данас пржи сунце, али РХМЗ издао хитно упозорење: Ево када нас очекује тотални преокрет
ИАКО нас данас греје сунце и температуре иду до 23 степена, метеоролози упозоравају да је то само затишје пред буру, а већ од понедељка небо се отвара и температуре падају!
18. 04. 2026. у 10:11
Анализа званичних података открива знатно другачију слику о броју зависника у играма на срећу
ЗАХВАЉУЈУЋИ строгим стандардима број зависника знатно испод европског просека.
18. 04. 2026. у 10:00
Возила сатима стоје у месту: Ево где је највећа гужва
НА појединим граничним прелазима у Србији формирале су се колоне возила.
18. 04. 2026. у 07:53
Земљотрес на југу Србије: Да ли сте осетили подрхтавање?
ЗЕМЉОТРЕС јачине 2.0 степени по Рихтеру регистрован је ноћас у 02:39 часова на подручју Штрпца, саопштио је Републички сеизмолошки завод Србије.
18. 04. 2026. у 07:19
Коментари (0)