ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Не мислим да је Србија близу ванредног стања

Биљана Ристивојевић

02. 03. 2021. у 11:39

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је у Сарајеву да Србија није близу ванредног стања.

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Не мислим да је Србија близу ванредног стања

Фото: Принтскрин

Вучић је рекао да је добио податке јутрос у осам о броју заражених, али да му то није репрезентативни узорак.


- Ја не могу да говорим о томе, ја не мислим да смо близу ванредног стања. Оно што је важно и што је нова идеја, замолићу Ану, Владу и министра финансија да изградимо још једну ковид болницу око подручија Новог Сада. Тестирамо много и хоспитализујемо доста људи. Доласком још 500.000 вакцина у петак решиће доста проблема. Људи су сити, желе да раде, да се крећу, тако да не верујем да смо близу ванредног стања, то је на Влади да одлучи - рекао је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (21)

АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!