ВУЧИЋ НАЈАВИО: Ако нам стигну кинеске вакцине, идем у Рудну Главу да се вакцинишем
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује данас обележавању почетка радова на деоници пута Нови Београд - Сурчин, који је наставак ауто-пута Е-763 Милош Велики.

Фото: Танјуг
Вучић је приликом обиласка радова најавио и да ће се вакцинисати следеће недеље ако нам стигне цепиво.
- Ако нам у понедељак стигну кинеске вакцине, идем у Рудну Главу, Мајданпек, да се вакцинишем - рекао је председник.
Препоручујемо

ВУЧИЋ ИСПРЕД ПАЛАТЕ СРБИЈА: Хвала Европској унији, једна вакцина неће спасити само један већ више живота!
19. 03. 2021. у 12:08 >> 12:25

ВУЧИЋ СЕ ОБРАЋА НАЦИЈИ: Председник у понедељак гостује у емисији "Ћирилица"
27. 03. 2021. у 20:01

ВУЧИЋ У ПОСЕТИ ШАПЦУ: Ауто-пут Рума-Шабац и мост преко Саве готови до 2023. године
27. 03. 2021. у 13:54

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (11)