ПОТРЕСНЕ РЕЧИ МИЛОШЕВИЋА У "ПОРОДИЦИ": Да ме хапсе Немци, то бих преживео... Али, моји Срби...

Novosti online

31. 03. 2021. у 21:39

У ТРЕЋОЈ епизоди серије "Породица" Слободан Милошевић, кога глуми Борис Исаковић и његова служавка, коју глуми Јана Бјелица воде дилог у вили "Мир" у ком бивши председник каже да му је посебно тешко што га хапсе припадници његовог народа.

ПОТРЕСНЕ РЕЧИ МИЛОШЕВИЋА У ПОРОДИЦИ: Да ме хапсе Немци, то бих преживео... Али, моји Срби...

Фото: Принтскрин РТС

Претходно, девојка Милошевићу каже да је из Крајине, из Книна.

Фото: Принтскрин РТС

Милошевић јој држи кратак политички говор и закључујуе да ће коначни суд дати историја.

- Да ме хапсе Немци, то бих преживео... Али, моји Срби... Историја ће дати коначан суд - каже Милошевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)

ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)

АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.

27. 11. 2025. у 18:47

У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: Новости откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка

У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка

АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".

27. 11. 2025. у 14:19

Коментари (1)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе