ВУК КОСТИЋ ИМАО ДУБЛЕРА У "ПОРОДИЦИ": Ево због чега је још један човек глумио Легију (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић у серији "Породица" тумачи лик Милорада Улемека Легије, команданта ЈСО.
Фото: Принтскрин
Глумац је у серији имао и дублера, а за то постоји добар разлог.
Наиме, у време када је снимао серију Костић се заразио короном, па је морао да паузира, а у тим тренуцима заменио га је дублер.
Подсетимо, вечерас је емитована 4. епизода серије "Породица".
(Блиц)
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)