ВЕОМА драматична промена очекује европски континент у наредним данима, односно да је реч о историјском хладном удару са Арктика, упозоравају метеоролози.
Повезане вести

ПОЗНАТИ МЕТЕОРОЛОГ НАЈАВИО ВРЕМЕНСКИ ПРЕОКРЕТ: Србији после сунца стиже тотални обрт! (ФОТО)
КАКО је најавио метеоролог Ђорђе Ђурић, поред правог пролећног времена у коме смо ових дана уживали, већ сутра нам следи нова промена времена. За викенд нас очекује погоршање и драстичан пад температуре.
01. 04. 2021. у 21:37
Најновије из рубрике

ПЕТКОВИЋ РЕАГОВАО НА ИЗЈАВЕ КУРТИЈА: Заплео се сопственим лажима до те мере да оно што говори нема више никаквог смисла
АЉБИН Курти се заплео у сопственим лажима и фабрикацијама стварности до те мере да оно што говори нема више никаквог смисла, и његови напади на Србију, њеног председника Александра Вучића и српски народ слика су огољене и патолошке мржње према свему српском и због тога је и ударио на мог сарадника Игора Поповића који је рекао сушту истину, изјавио је директор канцеларије за КиМ Петар Петковић чије саопштење преносимо у целости.
21. 07. 2025. у 16:29

ВОЗАЧ ГСП ИЗ ШРИ ЛАНКЕ ПРИТЕКАО У ПОМОЋ ПУТНИКУ У НЕВОЉИ: Изгубљени лаптоп на линији 56 враћен власнику (ФОТО)
ВОЗАЧ из Шри Ланке на линији 56 градског превоза у Београду вратио је једном путнику торбу са лаптопом коју је заборавио у возилу.
21. 07. 2025. у 16:18

ГОРИ ТЛО ЧАК И У СРПСКОМ СИБИРУ: У овом граду 41 степен - мерења шокирала све (ФОТО)
ЧАК 41 степен тренутно мери Ћуприја, па је самим тим најврелије у централном делу долине Велике Мораве.
21. 07. 2025. у 15:55

"СКАНДАЛОЗНО": Форум правника Србије најоштрије протествује због Бојане Савовић
ФОРУМ правника Србије најоштрије протествује због изјаве тужитељке Бојане Савовић усмерене против свог колеге и надређеног, заменика главног јавног тужиоца Вишег јавног тужилаштва у Београду Миодрага Марковића.
21. 07. 2025. у 12:09

МНОЖЕ СЕ ОРЛОВИ СА ГРБА СРБИЈЕ: Све више орлова крсташа лети небом
ОД руба нестанка до нове наде: тако у најкраћем гласи рапорт орнитолога Друштва за заштиту и проучавање птица Србије, који су у најуспешнијој гнездућој сезони од 2017. године, када се почело са интензивним радом на опоравку орлова крсташа, ове године забележили 19 парова, од којих се 10 успешно гнездило и однеговало 14 младунаца. Два млада крсташа недавно су прстенована и обележена уређајима за сателисто праћење.
21. 07. 2025. у 11:55
Коментари (0)