ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ У ЈАВНОСТИ: Милена Радуловић се појавила у "Комбанк дворани” на премијери свог новог филма (ФОТО)

С. Ј. М.

15. 04. 2021. у 22:35

ГЛУМИЦА Милена Радуловић појавила се вечерас у "Комбанк дворани" на промоцији руског филма Superdeep, редитеља Арсенија Сјухина.

ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ У ЈАВНОСТИ: Милена Радуловић се појавила у Комбанк дворани” на премијери свог новог филма (ФОТО)

Фото: Н. Скендерија

Ово је њена прва главна улога у каријери и прва премијера после њене исповести о силовању за које је оптужила Мику Антића, а која је узбудила јавност.

Иначе у овом руском хорор-трилеру о највећем тајном совјетском објекту смештеном на Кољском полуострву, Радуловићева игра епидемиолога Ану Фјодорову, која има задатак да открије узрок мистериозних догађаја у овој научној станици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (2)

ТОБЏИЈЕ НАДОМАК ЈУБИЛЕЈА: Арсенал јури историјску победу против увек неугодних јорганџија