ДАНАС СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Лончар објаснио шта грађани могу да очекују
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар најавио је седницу Кризног штаба, која треба да се одржи данас, а на којој ће бити речи о епидемиолошкој ситуацији у земљи.
Фото: М.С.
На питање да ли ће говорити о потенцијалном ублажавању мера, Лончар је замолио медије да не инсистирају унапред на томе да се прича шта ће се догодити.
- Немојте инсистирати, доводите људе из Кризног штаба у незгодну ситуацију, онда они дају неку изјаву и збуњују се грађани. Немојте унапред да причамо шта ће бити.
Златибор Лончар
На основу анализе ситуације попуштаће се мере. Ништа не може да се предвиди, то нас је уосталом корона и научила - нагласио је министар.
Такође, Лончар је навео да се на седницама Кризног штаба разговара о свим релевнтним чињеницама и бројевима како би се проценила ситуација, али и заштитио здравствени систем, здравље људи, функционисање привреде и економије.
(Телеграф)
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)