УДОВИЧИЋ ПОСЛАО ПОРУКУ МЛАДИМА: Вакцинишите се за живот, за слободу, за загрљаје
МИНИСТАРСТВО омладине и спорта, уз помоћ Министарства здравља, данас је у Београду организовало акцију организоване вакцинације младих у Заводу за спорт и медицину спорта Републике Србије.
Фото: Министарство
Све време уз младе, који су дошли да подрже борбу против Ковида 19, био је министар Вања Удовичић.
- Циљ Министарства омладине и спорта је да мотивише младе да се вакцинишу јер то је предуслов да се у наше животе врате све оне ствари које највише недостају управо младима, загљај, дружење, окупљања, изласци, одласци на утакмице, концерте, у позориште, на путовања. Младост је неустрашива, има своје потребе и уживања, али зато и јесте посебна, па данас одавде позивамо све младе да нам се прикључе, да би поново имали све оне осмехе, доживљаје, авантуре, журке, тражења и давања, а вакцинација је управо предуслов свему томе. Како ми је рекао један младић са којим сам разговарао малопре: “ Ми би тебра поново да блејимо заједно!”. То и јесте суштина свега овога, да се поново дружимо и будемо они стари! Након Београда бићемо и у другим градовима Србије да покажемо да млади препознају мотиве како да победимо ову пошаст. Зато не чекајте, већ се вакцинишите, за живот, за слободу, за загрљај, пуне амфитеатре, хале, стадионе, позоришта - изјавио је министар Удовичић.
Министар Удовичић том приликом још једном се захвалио свим докторима и медицинским радницима на свему што раде и борби за сваки живот. Такође, Удовичић је нагласио да су министар здравља Лончар, премијерка Брнабић и председник Вучић омогућили оно што готово ни једна земља није, а то је да сви, па и млади Србије, данас имају избор свих вакцина и тиме могућност да сачувају и своје, али и здравље других.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)