Лидер као добар морнар мора да запази и послуша све сигнале
31. 03. 2025. у 10:22
КАКО се свет финансија прилагођава све бржим променама услова пословања и новим законитостима? На који начин изузетни економски лидери читају и најслабије сигнале пословног екосистема и кризу претварају у прилику за профит? Шта значи бити ‘хиперповезан’, какве нове способности и вештине мора да има један будући менаџер и како да их развија?
Повезане вести

Чадеж: Сви који би да блокирају нешто нека размисле о економији
Председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж упозорио је у емисији “Није српске ћутати” да наша економија трпи велики последице како због глобалних превирања, али и те како трпи због кризе у Србији проузорковане блокадама и протестима.
12. 04. 2025. у 19:04

ЧАДЕЖ: Ново поглавље сарадње привредних комора и компанија Србије и НР Кине
ОТВАРАМО ново поглавље, интензивније, боље сарадње, не само привредних комора Србије и Народне Републике (НР) Кине, него и компанија, наших чланица. То је сарадња у којој ће нам главна водиља у будућности бити нове технологије и иновације. У време узлета Кине, посматрано у глобалним оквирима, привилегија је јачати везе посебно у економској, трговинској и инвестиционој сарадњи, поручио је Марко Чадеж, председник Привредне коморе Србије (ПКС) на отварању Пословног форума који је данас у Комори окупио више од 200 представника српских и кинеских компанија и институција.
20. 03. 2025. у 15:58
Најновије из рубрике

ВОЗИЛО АЛФА РОМЕО ПОВЛАЧИ СЕ СА ТРЖИШТА: Један уређај направио велики проблем
ВОЗИЛО Алфа Ромео модел Тонале повлачи се са тржишта, објављено је на сајту Министарства унутрашње и спољне трговине (НЕПРО)
09. 06. 2025. у 16:59

МИНИСТАР МАЛИ: Веома значајан скуп у склопу припрема за ЕXПО у Београду - Све мора да буде беспрекорно и на највишем нивоу (ВИДЕО)
МИНИСТАР финансија Синиша Мали огласио се на свом званичном Инстаграм профилу видео-поруком.
09. 06. 2025. у 13:35

СВЕТ СТИЖЕ У БЕОГРАД: Делегације из 140 земаља долазе на припремни састанак за ЕXПО 2027
ДИРЕКТОР предузећа "Експо 2027" Душан Боровчанин изјавио је да је први припремни састанак за Специјализовану изложбу Експо 2027, који ће бити одржан 10. и 11. јуна у Београд, највећи дипломатски скуп у Србији, као и да ће представници земаља учесница током окупљања имати прилику и да обиђу радове на градилишту Експа.
09. 06. 2025. у 11:13

"ПЕТЉОМ" ГОСТИ ДОГОДИНЕ СТИЖУ ДИРЕКТНО: Дугоочекивана приступна веза Врањске Бање и Коридора 10 (ФОТО/ВИДЕО)
НА траси Коридора 10, од Београда, преко Ниша, до границе са Северном Македонијом - на деоници од Владичиног Хана до Доњег Нерадовца, интензивно се гради дугоочекивана петља "Врањска Бања", о којој се говорило још од када је почела градња ауто-пута.
08. 06. 2025. у 07:59

МАЛИ НАЈАВИО ПОВЕЋАЊЕ ПЛАТА, ПЕНЗИЈА И МИНИМАЛЦА: Све је ствар развија економије и макроекономске стабилности коју смо успоставили
МИНИСТАР финансија и први потпредседник Владе Србије Синиша Мали гостовао је у Јутарњем дневнику РТС-а и указао на повећање минималне зараде, плата и пензија.
07. 06. 2025. у 09:38
Коментари (0)